O NAS

Trzech muszkieterów - wydanie meblowe

MMhandsmade

To właśnie my tworzymy znaną z naszych social mediów Ekipę MMH Michael & MIchael Hand Made. Wymyślamy, rysujemy i przekuwamy w rzeczywistość nasze projekty niekiedy przekraczające granice wyobraźni. Nieustannie dążymy do osiągnięcia perfekcji w tym czym się zajmujemy, czyli w tworzeniu rzeczy niemożliwych jeszcze bardziej możliwymi.

Michał Z.

Jako współtwórca projektów, staram się, aby wszystkie nasze dzieła były zawsze dopracowane w każdym szczególe. Jako człowiek pełen pasji robię wszystko by dopiąć każdy projekt na ostatni guzik do momentu w którym nie wywoła on uśmiechu na twarzy osoby dla której został przygotowany.

Michał M.

Nie lada wyzwanie pisać o sobie bo im ciekawsze życie tym więcej myśli w głowie" Największym wyzwaniem dla mnie jest tworzenie projektu , który wywoła uśmiech zadowolenia na Waszej twarzy. Nietuzinkowe spojrzenie na rzeczywistość połączone z konsekwentnym dążeniem do celu. To mój przepis na sukces a Wasz udany projekt.

Aleksander

To właśnie ja odpowiadam za to by każde zamówienie znalazło się w rękach szczęśliwego nabywcy, kreślę i maluję wizję, misję i cele naszych działań. Jako osoba odpowiadająca za markę dbam by każda osoba mająca kontakt z MMhandsmade dostała to na co zasługuje, czyli obsługę i projekt na najwyższym poziomie.

Masz pomysł na projekt?
Skontaktuj się z nami!